Z aplikace kmenových buněk a nanotechnologií v medicíně se stává zcela nový a zřejmě perspektivní byznys. "Jsme v podobné fázi, jako byla IT branže počátkem 90. let. I tehdy vznikalo nové odvětví. Z podhoubí, jež se v Česku vytvořilo, vzešel docela velký počet softwarových firem úspěšných celosvětově - Avast, Grisoft, řada výrobců her. Díky firmě Elmarco, která vývoj odstartovala, liberecké univerzitě a dalším pracovištím tady vzniklo cenné prostředí, na jehož základě se rodí nový obor," říká Michal Zahradníček, spolumajitel firmy PrimeCell. Sám začínal podnikat v sektoru informačních technologií. Vstupní kapitál, který investuje do biomedicíny, vydělal se společníkem Ivo Kristenem prodejem firmy Webcom. PrimeCell vlastní spolu s Kristenem a bratry Lukášem a Jakubem Schůrkovými.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.