Během tří hodin soudkyně Šantorová osvobodila Martina Knetiga, obviněného z nepřímého úplatkářství, k němuž měl vybídnout manažera Komerční banky Vladimíra Jeřábka. S odůvodněním, že co se na schůzce dělo, ví jen tito dva muži. Jak prosté! Dokud nespojíme (podle Šantorové nezávazné) povídání o sponzorství s případem exministra Drobila, do jehož kariéry chtěl Knetig černé peníze investovat.

Vždyť od zveřejnění nahrávek někdejšího šéfa fondu životního prostředí Libora Michálka víme, že Drobil a Knetig jsou postavy jediného příběhu. Především proto nejvyšší státní zástupce Zeman uložil státním zástupcům oba případy spojit.To však jejich někdejší šéf Rampula nikdy nesplnil.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.