Historicky třetí český koncert kalifornské čtveřice Red Hot Chili Peppers znovu potvrdil, že patří k tomu nejoblíbenějšímu a zároveň muzikantky nejzdatnějšímu, co může dnešní světová rocková scéna nabídnout.

Od prvních tónů obligátní úvodní skladby Monarchy Of Roses, kterou zahajují všechny koncerty současného turné, nebylo pochyb o tom, že na hudební scéně je těžké najít kapelu, která by v sobě fúzovala víc hudebních směrů a stylů než tento už skoro třicet let působící dobře namazaný stroj.

Je směsí hard rocku, metalu, punku, elektrického blues, funku, rapu a hip hopu, jazzu, ba dokonce i různých etnických inspirací. 

V článku se dále dozvíte

  • Hlasitou show Red Hot Chili Peppers v Praze si diváci mohli užít.
  • I když koncert, do kterého kapela vlétla bezdechým pětadvacetiminutovým blokem několika skladeb a jamů v jednom zátahu, měl i několik slabších chvilek.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.