Ve vztahu zaměstnanec - zaměstnavatel však musí fungovat oboustranně vstřícný přístup. Zaměstnanec má být rád, že může pro danou firmu pracovat, a zaměstnavatel musí budovat vhodné podmínky, aby se zaměstnanec takto skutečně cítil. Tak získáváme loajálního zaměstnance.

Lákadlem pro takové zaměstnance je samozřejmě také jméno firmy, které však nevybudujete ze dne den. Podívejme se na průzkum Skupiny ČEZ, která se stala vítězem kategorie "Jasná volba" v hlasování České studentské unie o nejvyhledávanějšího zaměstnavatele. "Z průzkumu mezi zaměstnanci Skupiny ČEZ vyplývá, že významný vliv na jejich motivaci má hrdost na firmu, pověstná stavovská čest a zajímavá a různorodá práce," říká Pavel Puff, manažer útvaru Strategický nábor Skupiny ČEZ, a dodává: "Za silnou stránku práce ve Skupině ČEZ považují naši zaměstnanci kolegialitu, vzájemný respekt a přátelskou atmosféru."

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.