Představte si ženu, která šplhá po pleteném provazovém žebříku. Dva muži uchopí jeho konce a začnou je rozplétat. Příčky padají, žebřík se zkracuje, žena stoupá stále výš, až už není kam... To je jedna z nejpůsobivějších scén Kabaretu Lacrimae, který měl světovou premiéru na letošní Letní Letné. I když - to je pravda jen zčásti. Lacrimae je mezinárodní koprodukční projekt, který vzniká ve spolupráci francouzských Cahin Caha, švédského Cirku Cirkör a česká La Putyky. Jeho výsledkem bude triptych celovečerních novocirkusových inscenací, jehož premiéra se chystá na příští rok.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.