Pro každého Pražana, který preferuje bydlení se zvířaty, je okraj Prahy jedinou volbou, je přesvědčený generální ředitel developerské firmy Ekospol Evžen Korec. Už třináct let žije proto vystudovaný biolog v Lipencích, v domě obklopeném dvouhektarovou zahradou, na které nechybí kotce pro psy, voliéry pro papoušky ani jezírka pro japonské koi kapry.

Vilu, do níž se Korec spolu s manželkou a synem přestěhoval v roce 1999 z malého domku v Suchdole, navrhl tým architektů společnosti Ekospol. "Její výjimečnost spočívá především v tom, že je postavena na velkém pozemku. Největší chybou je, když se obrovské vily stavějí na malých parcelách," myslí si Korec.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.