Povodně v roce 2002 rozhodly. Zámek uzavřel své brány a začala rozsáhlá rekonstrukce, o kterou si vrcholně barokní budova už pár let říkala. Zároveň s ní se opravy dočkalo i několik romantických staveb, jež pod letitými stromy zkrášlují okolní park.

O šest roků později začalo zdejšímu ovzduší chybět obecenstvo. Jak ale přilákat návštěvníky zpět? O otevření zámku zatím nemohla být řeč. Do slušného stavu se však podařilo uvést množství romantických staveb v areálu, takže nebylo potřeba mnoho úsilí a nápad byl na světě. Pokud skloubíte klasickou cyklistiku s obyčejnými prohlídkami, vznikne vám vcelku nevídaný jev, kterým je cykloprohlídka.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.