Stejný zážitek z kouření kdekoliv na světě, toho chce dosáhnout Jakub Lanča z firmy Meduse Design, jež vyrábí a prodává do restaurací a kaváren nejdražší vodní dýmky na světě. Se spolumajitelem firmy Jiřím Starým proto vymysleli franšízový model, který jim umožní mít kvalitu připravených dýmek pod kontrolou. "Stávalo se, že dýmku špatně vyčistili, použili nekvalitní tabák, takže pak dýmka málo táhla a připalovala se. Člověk si pak řekl, proč za ni zaplatil takové peníze?" vysvětluje Lanča, co je vedlo k franšíze. Za kouření z dýmky od Meduse Designu totiž zákazníci zaplatí několikrát vyšší cenu než za klasickou arabskou "vodárnu" v čajovně.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.