Jak si vybrat správnou účetní?

Řekla bych, že je to podobné, jako si vybrat dobrého doktora, právníka nebo i kadeřníka či řemeslníka. Většinou dáte na osobní doporučení. Pokud jsou s účetní spokojeni vaši známí, například měli kontrolu z finančního úřadu a všechno bylo v pořádku, je to určitě dobrý důvod se o služby takové účetní zajímat. Ne vždy seženete osobní reference, tak se musíte jako v každém jiném oboru spolehnout na kvalifikaci a odpovídající pracovní zkušenosti. Pokud nemám jednoduché podnikání typu nákup-prodej, určitě by účetní měla mít praxi z oboru. Například farmář by se patrně měl poohlížet po účetní se zkušeností ze zemědělství, protože to je dost specifické podnikání, kde hrají velkou roli dotace a účtuje se o specifickém majetku typu zvířata.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.