Asociace INTEGRA INTERNATIONAL patří mezi prestižní, dynamicky se rozvíjející asociace s odborným zaměřením především na audit, daně a účetnictví. K datu vstupu společnosti AUDIT ÚČETNICTVÍ do zmíněné asociace měla tato asociace 120 členských společností, a to ve 65 zemích světa s více než 3 100 zaměstnanci, přičemž celkový obrat členů asociace byl přes 5 mld. Kč ročně. Svým obratem tak patří tato asociace mezi TOP 20 největších asociací tohoto druhu na světě. Společnost AUDIT ÚČETNICTVÍ je momentálně jedinou partnerskou společností v České republice.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.