Křemílek, Vochomůrka nebo Rákosníček míří poprvé prostřednictvím iPhonů a iPadů do světa. Interaktivní pexeso z originálních kreseb Zdeňka Smetany právě pouštějí do světa manželé Vosykovi.

Svůj rodinný byznys založili před časem na tvorbě chytrých her pro školáky a předškoláky. A jedno z jejich pexes se stalo svého času nejstahovanější hrou zdarma v Německu i v USA.

"Myslím, že je to příjemná společenská hra nejenom pro děti, ale i pro jejich rodiče, kteří si tak rádi zavzpomínají na své dětství. Kromě toho si procvičí paměť,“ říká o novince Šárka Vosyková.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.