Domov pro seniory Slunovrat v Ostravě ušetřil za poslední půlrok 1,1 milionu korun. Potřebné věci totiž nakupoval prostřednictvím elektronických aukcí nebo takzvaného systému sdružených nákupů.

Pracovníci, kteří mají v domově nákup zboží na starosti, by si tak mohli k platu rozdělit mimořádnou odměnu 22 tisíc korun. Dvě procenta z ušetřené sumy totiž mohou jít právě na prémie.

Začátkem letošního roku ostravský magistrát schválil motivační systém, který stanovuje možné odměny pro zaměstnance městských organizací podle toho, zda evidují své nákupy přes systém a zda nakupují za ceny dosažené v elektronických aukcích.

Vedoucí jídelen, či nákupčí tak mají šanci na vyšší mzdy. Mohou získat odměnu za to, že pomáhají městu šetřit.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.