Ani vlastnictví úspěšné firmy člověka před hloupostí neochrání. Dokladem budiž Dalibor Dědek, majitel firmy Jablotron, který se navzdory parnému létu ocitl na tenkém ledě. Tvrzení, že běžný uživatel bytu připojeného na teplárnu je okrádán o desetitisíce korun ročně (HN 1. 8. 2012), musí gentleman buď doložit, nebo projít bosý trasu všech rozvodů tepla se schýlenou hlavou a pod každým komínem teplárny si ji posypat popelem. Licencí na výrobu tepla je v České republice přes 600 a trasa rozvodů tepla činí přes 7 tisíc kilometrů, takže bychom se mohli těšit na slušný sportovní výkon.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.