Nedotčené lesy, pastviny a malebné vesničky s původními obyvateli, kteří žijí podle starých tradic. Oblast Tušeti na východě Gruzie zařadil server Yahoo! Travel mezi deset nejzajímavějších dosud nepoznaných míst světa - a právě toto území budou Češi připravovat na to, aby přežilo stále silnější nájezdy turistů.

Gruzínská vláda pozvala pět českých ochranářů, kteří mají zkušenosti s tím, jak skloubit ochranu přírody a turismus, aby z Tušeti pomohli vybudovat chráněnou krajinnou oblast (CHKO). Je to jedna ze dvou prvních CHKO, které v této kavkazské zemi vzniknou.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.