Nesnáší tlačenice na pláži, fronty na parkovací místa, davy lidí a organizované zájezdy. Proto na dovolené s manželkou a dětmi jezdí roky v obytném automobilu, který Češi znají spíš z bláznivých amerických komedií o nevydařených rodinných dovolených. Teprve před pár hodinami si zapnul služební telefon BlackBerry, který tři týdny odpočíval doma. Už roky si s sebou na dovolené po Evropě služební mobil nebere. Ve firmě si už zvykli, že je nedostupný. Jen nejbližší spolupracovníci znají jeho soukromé číslo. "Někdy po deseti letech podnikání jsem si uvědomil, že čím víc bude firma závislá jen na mně, tím hůře pro firmu i pro mě," říká generální ředitel české pobočky logistické společnosti Dachser Petr Kozel.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.