V IBM působíte již dvacet let, nyní se v rámci regionu CEE staráte o softwarový byznys. K jakým zásadním změnám, akvizicím, v této oblasti ve vaší společnosti došlo?

V roce 1994 IBM koupila Lotus, to byla jedna z prvních větších akvizic v oblasti softwaru a v podstatě začátek soustředění na softwarový byznys. V současnosti je IBM druhou největší softwarovou firmou na světě.

Už dobrých patnáct let se hodně soustředíme na middleware. Zjednodušeně se dá říct, že je to vše, co nevidíte, ale umožňuje většinu věcí - od databází, portálů, integrace aplikací, bezpečnostních produktů a monitorování IT infrastruktury až po datové sklady a analytiku.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.