Patří k ženám, které se dostaly na vrchol, pak z něj dobrovolně kvůli rodině odešly a potom, když si řekly, že je čas - zase se na něj vrátily. "Den má jen čtyřiadvacet hodin a víc vám nikdo nedá. A v životě jsou období, kdy jsou některé věci důležitější než ty jiné. A speciálně u malých dětí a rodičů je ten společně strávený čas hodně důležitý," vzpomíná le Moigne na dobu před deseti lety, kdy se jí narodil syn a ona odešla z postu v Microsoftu v Londýně, kde měla pod sebou deset zemí a létala z jedné do druhé. Po patnácti letech kariéry. Právě v té době se začala věnovat originálním stolním hrám pro děti.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.