Vstřícnost státu k poškozeným "klientům" registru vozidel bude nepochybně záležet na celkové částce, kterou by měl jako odškodnění vyplatit. Zatím se mluví o statisících, ale záleží na tom, jak dlouho ještě bude fiasko v podobě nefunkčního registru pokračovat. Pak by se tato suma mohla až násobně zvýšit, což by mohlo znamenat snížení ochoty státu zaplatit za způsobenou újmu. Důležité bude především to, jak se stát k žádostem o odškodnění postaví, tedy jaké požadavky bude považovat za oprávněné a které již ne.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.