Vyrostl v Jeseníkách a dětství strávil na běžkách. Mezi dorostenci se pravidelně umisťoval v první desítce a snil o kariéře sportovce, který bude objíždět běžkařská mistrovství. Život ale Tomáše Poskera odvál za jinou kariérou. Před pár dny s kolegou Petrem Adamíkem odletěl do Silicon Valley, do centra největších mozků informačních technologií. Chtějí dostat na americký trh firmu Ki-Wi Digital, která se zabývá vývojem a výrobou digitálních displejů a kiosků.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Za moře. Původně plánoval Tomáš Posker s kolegou poznávací cestu po Spojených státech, aby zjistili, jak to v jejich oboru ve světě vyspělých technologií chodí. Pak se přihlásili do projektu CzechAccelerator, uspěli v něm - a teď odletěli do Silicon Valley.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.