Přes den prodává Dimitris Kutsoliutsos v aténském zlatnictví. Pozdě odpoledne začíná ve svém druhém zaměstnání. Ohýbá se za městem na poli, mezi řádky se zeleninou.

Pozemek mu nepatří. Pronajali si jej Řekové z Atén, kterým Kutsoliutsos pravidelně dodává své výpěstky, čerstvé saláty a rajčata. Obě strany ušetří za peníze obchodníkům. Cenu zeleniny to sráží až o 70 procent.

Nový způsob spolupráce, který se nabízí na webových stránkách pod názvem www.gineagrotis.gr, je dalším z důkazů, že Řekové dokáží vynalézavě reagovat na vleklou ekonomickou krizi.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.