Předtím než Bruce Springsteen a spol. včera vyrazili do města na oběd, stavil se jejich kytarista Steven Van Zandt v útulném pražském Hard Rock Café. Muže, který už třicet let tvoří páteř kapely E-Street Band, znají Češi hlavně jako věrného consiglieriho Tonyho Soprana z populárního gangsterského seriálu o italské mafii v Americe. V osmdesátých letech ale Van Zandt zorganizoval i akci na protest vůči jihoafrickému kasinu Sun City, kde američtí muzikanti za milionové honoráře přimhouřili oko nad apartheidem. "Dnes všechno úsilí vkládám do soutěže Hard Rock Rising, která na celém světě hledá talentované mladé kapely. Bez podobných iniciativ nemá rocková hudba budoucnost, protože její infrastruktura umírá," říká Van Zandt.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.