Ráno čtyřiadvacátého května to vypadalo, že bývalý ředitel soukromé Sedlčanské nemocnice Libor Filipi prožije skvělý den. Dopoledne se vydal na jednání zastupitelstva Prahy 1, jemuž se měl představit jako čerstvý vítěz výběrového řízení na ředitele Nemocnice Na Františku. Pak se ale s interpelací přihlásila opoziční zastupitelka za ODS Jaroslava Janderová. Oznámila, že podle dokumentů Ústavu pro studium totalitních režimů pracoval pan Filipi v letech 1984 až 1990 na Hlavní správě vojenské kontrarozvědky, kde dosáhl hodnosti majora.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.