Po více než 70 tisících kilometrů a osmi měsících strávených na moři připluly do irského přístavu Galway posádky věhlasného jachtařského závodu Volvo Ocean Race. V sobotu tak skončil nejdelší sportovní závod na světě. Zatímco posádky slaví, sponzoři hodnotí přínos této extrémní plavby kolem světa.

Závod, jehož rozpočet se pohybuje v řádech desítek milionů eur, patří mezi nejsledovanější sportovní události. V minulém ročníku se do konání závodu v jednotlivých zastávkách přišlo podívat na 4 miliony lidí. V České republice sice stále stojí stranou zájmu velkých společností, organizátoři však o zapojení tuzemských sponzorů usilují.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.