Stačí pár desítek korun navíc a pacienti neprosedí hodiny v čekárně, ale do ordinace jdou přímo ve sjednaném čase. Dokazuje to projekt Všeobecné zdravotní pojišťovny – díky němu takto proběhlo na dva miliony prohlídek.

Zhruba 1600 lékařů testuje speciální objednávkový systém, který se běžně využívá v soukromých klinikách. Praktici či ambulantní specialisté si návštěvy zanášejí do elektronického diáře. Ten podle typu vyšetření automaticky zajistí, aby se termíny prohlídek nepřekrývaly.

Ordinace navíc s pacienty nonstop komunikují skrz call centrum – například kvůli přeobjednání nebo zrušení kontroly nemusí pacient složitě shánět příslušného lékaře.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.