Vládní úsporná opatření a reformní záměry odboráři dlouhodobě kritizují. Podle nich zhoršují život většiny lidí v Česku a neprospívají ani české ekonomice, naopak ještě víc omezují její růst.

Konfederace odborových svazů představila program Vize pro ČR. Chtějí nabídnout alternativní cesty, kterými by se měla v budoucnosti ubírat česká ekonomika. Klíčové by podle jejich představ mělo být zastavení vládních škrtů.

Kromě toho je cílem odborových předáků prosazovat opětovné zavedení některých dávek. Předáci navrhují zavést sociální příplatek pro chudé rodiny a zachovat příspěvky na bydlení. Rozšířit by se mělo poskytování porodného.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.