Společnost E-Side Property, vlastník fotbalového stadionu v pražském Edenu, je na prodej. Zadluženou firmu, jíž hrozí bankrot, se pokouší prodat skupina Natland, jež ji ovládla sotva před půl rokem.

„Jednáme o prodeji, ale nemohu běžící jednání komentovat,“ říká šéf Natlandu Tomáš Raška. Dohoda je podle něj zatím nejistá.

A i kdyby k ní došlo, věřitelům, kterým E-Side dluží peníze, by nový vlastník zřejmě nepomohl. Podle Rašky nejde o investora, ochotného navýšit kapitál E-Side a vyplatit jeho dluhy.

V článku se dále dozvíte

  • Společnost E-Side Property, vlastník stadionu v Edenu, je fakticky v úpadku a hrozí jí bankrot. Už v březnu nezaplatila část splátky úroku ze svých dluhopisů. Teď hledá způsob, jak se zachránit.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru