U Němců to letos mezi značkami vyhrál Mercedes-Benz (index spokojenosti 82,4 %) před Toyotou (80,8 %) a Mitsubishi (79,9 %). Škoda skončila na sedmém místě (79 %) z 25. hodnocených značek. Na opačném pólu najdeme Chevrolet (63,4 %), Alfu Romeo (73,1 %) a Citroën (73,4 %).

Kompletní žebříček značek a modelů s hodnocením spokojenosti německých a britských majitelů aut najdete zde. Můžete ho řadit jak podle abecedy tak podle procent vyjadřujících spokojenost s danými auty. Čím vyšší procento spokojenosti na škále od nuly do sta, tím lépe.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.