Úspěch broadwayského muzikálu Once při nedělním předávání newyorských divadelních cen Tony je v mnoha směrech podobně kuriózní jako mohutná vlna zájmu, která v roce 2006 potkala jeho filmovou předlohu.

Nenápadný irský nízkorozpočtový film, který se kromě technické nedokonalosti vyznačoval i jistou neumělostí dialogů a možná až zbytečně sentimentálním laděním, se stal hitem v době, kdy měl s návštěvností problém i leckterý blockbuster. Zásluhu na tom měla zejména hudba, kterou napsali jeho dva protagonisté - Glen Hansard a Markéta Irglová.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.