U nás donedávna málo známou podnikatelskou příležitost objevují inspektoři nemovitostí. Tito specialisté zkontrolují především zájemcům o koupi bytu nebo domu technický stav nemovitosti. Ačkoli firmy nabízejí inspekce nemovitostí na tuzemském trhu krátce, ty nejaktivnější z nich už zakládají Asociaci inspektorů nemovitostí. HN to řekl Radim Mařík, hlavní inspektor služby Nemopas (službu poskytuje firma Dekprojekt, pozn. red.), jež patří mezi zakládající členy společně s konkurenčními firmami Bytecheck a A Buyer's Choice Home Inspections.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.