Milujeme Vltavu a její lodě. Nejradši je pozorujeme zblízka během krmení labutí nebo přímo z lodičky přívozu. Není tedy divu, že děti byly radostí bez sebe, když na Náplavce u Rašínova nábřeží objevily další kotvící plavidlo. Svou dnes už legendární loď Tajemství poskytují bratři Formanové na léto jako plovoucí jeviště kumštýřům z domova i ze světa. Děti okamžitě nadchl interiér lodi. Pod pestrobarevnými vitrážemi stolečků pro diváky navíc odhalily skrytý loutkový mikrosvět. Co stolek, to příběh z dílny Matěje Formana. Jednotlivé divadelní scény se však zcela vyloupnou až po rozsvícení stolečků během představení. Kromě divadelních představení přichystalo letos Tajemství i jednu novinku: mezigenerační workshopy. Ty probíhají vždy o sobotách, nejbližší se chystá na 9. června. Kromě výtvarně laděných dílen zde budou děti spolu se seniory také zpívat, bubnovat nebo vařit, a to společně s profesionálním kuchařem Martinem. Na jídelním lístku figurují mexické quesadillas či poctivé hamburgery. Program nezapomíná ani na dospělé. Ti se mohou těšit na Aquajazz či divadlo Aqualung.

Zatím jste si přečetli 70 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.