Je svatá Sára romská královna, Ježíšova dcera, anebo ďábelská Kálí? Odpověď vám v městečku Stes-Maries-de-la-Mer, neboli Tří Marií, sice nedají, ze všech tváří Francie ale právě tady poznáte tu divokou.

Přijížděli jsme sem z Arles, plného římských památek a vangoghovských kaváren a zákoutí jako do jiného světa. Projížděli jsme dlouhé rovné silnice mezi bažinami, nad kterými se třepotaly vážky všech barev a v dáli zářili plameňáci, za kterými se ale nedoporučovalo putovat po úzkých cestičkách, neboť můžete snadno zabloudit či zapadnout. Po chvíli bažiny vystřídaly pastviny, ve kterých se za ohradou volně popásali nadupaní černí býci, kterým čišelo z očí, že jejich životní náplní je boj, a polodivocí bílí koně, kteří se živí rákosem.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.