Investiční skupina Natland, kterou vlastní Tomáš Raška a Jan Koťátko, koupila 80 procent ve firmě Avant Fund Management.

"Už dříve jsme s Avantem obchodně spolupracovali, máme s  nimi několik společných projektů," říká spolumajitel Natlandu Raška.

Převzetí majority v Avantu už Natlandu, Raškovi i Koťátkovi povolila Česká národní banka.

Podle Rašky přinese majetkové propojení Natlandu s Avantem synergické efekty.

V článku se dále dozvíte

  • Koupě investičních fondů Avant je pro skupinu Natland důležitá kvůli společným investicím i přístupu ke klientele fondu.
  • Městská část Praha 10 v úterý oznámila, že kvůli investicím do dluhopisů E Side Property a Key Investments podává trestní oznámení. E Side Property vlastní právě Natland.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru