Že sestup do druhé ligy nemusí být jen sportovní tragédie, ale může přinést i velká pozitiva, zjistili fanoušci Bohemians 1905. Na dlouhé dva roky museli vzít zavděk azylu v Edenu, kde se o místní Synot Tip Arenu dělili s pražskou Slavií, protože jejich Ďolíček nesplňoval parametry pro Gambrinus ligu.

Po pádu o fotbalové patro níž se ale svazové nároky na stadion výrazně snížily a celý klub se tak může vrátit o dvě tramvajové zastávky zpět. Tam, kam patří. S vlastníkem stadionu, firmou Bohemians Real, se totiž Klokani po dlouhém jednání dohodli na nájemní smlouvě, která byla doposud největší překážkou v přesunu.

V článku se dále dozvíte

  • Příznivci Bohemians 1905 mohou slavit. Po dvouletém trápení ve vršovickém Edenu se totiž Klokani minimálně na rok vrátí zpět do "jejich" Ďolíčku. Zástupci klubu dnes podepsali nájemní smlouvu s vlastníky stadionu a přesunu tak už brání jen formality.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.