V prudkém tempu se na Nové scéně odvíjí inscenace klasiky absurdního dramatu Nosorožec Eugena Ionesca, která měla ve středu premiéru. Ozdobou podobenství o ztrátě identity, stádnosti a přitakání silnějšímu jsou výkony herců, kteří předvádějí panoptikum lidiček různých profesí v ostrých a často vypjatých obrysech.

Jako režiséra přizvalo vedení činohry Národního divadla Gábora Tompu, ředitele Maďarského divadla v rumunské Kluži. Ten dorazil s týmem spolupracovníků - a především podíl scénografa Helmutha Stürmera na výsledku inscenace je nezanedbatelný.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.