Před pár týdny se stal předsedou České komory architektů. Pětačtyřicetiletý architekt Josef Panna tvrdí, že za poslední dva roky se toto profesní sdružení výrazně mění, na valné hromady chodí nová generace architektů, projektantů a urbanistů, a proto nakonec přijal kandidaturu a předsedou sdružení se stal. V rozhovoru pro Hospodářské noviny vysvětluje, proč jsou důležité architektonické soutěže a proč je škoda, že jich valem ubývá, mluví o projektu obchodního centra Nová Karolina v Ostravě, odkud pochází, i o tom, že architekti jsou specifickým "člověčím druhem", který na další koníčky moc času nemá.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.