K četným tvůrčím zdrojům českého autorského divadla patří odedávna schopnost zachytit zcela nepatrnou souvislost mezi naprosto odlišnými jevy. Režisér Miroslav Krobot si všiml, že zpěvák Brian Jones ze skupiny Rolling Stones v době své tragické smrti koncem šedesátých let bydlel v domě, v němž A. A. Milne napsal slavného Medvídka Pú - a vznikla z toho inscenace Brian, čerstvá novinka Dejvického divadla.

Její premisa je prostá: Brian (Jaroslav Plesl) ztrácí pojem o realitě, říká si Kryštůfek Robin a v halucinacích hovoří se zvířátky ze Stokorcového lesa. Ničí tím nejen svou pečující přítelkyni Anitu (Lenka Krobotová), ale také kolegy z kapely, kteří se mu začínají vzdalovat.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.