Pro miliardáře Andreje Babiše je letošní rok zlomový. Osmapadesátiletý majitel zemědělsko-potravinářsko-chemického průmyslu vykročil do velké politiky. A do svého portfolia přibral další obor – mediální průmysl.

Letos vaše skupina Agrofert založila dceřinou firmu AGF Media a začala vydávat regionální týdeníky, distribuované zdarma do poštovních schránek. Jak projekt postupuje?

Týdeník 5 + 2 zatím dostávají čtenáři každý čtvrtek do schránek ve 39 mutacích. Má v tuhle chvíli půlmilionový náklad. Stále projekt rozšiřujeme. Do konce srpna budeme mít 77 mutací, bude tedy vycházet v každém okrese . Naším cílem je milion kusů každý týden. Budeme zaměstnávat 200 lidí, z toho 160 novinářů. Letos počítáme s náklady přes 200 milionů korun.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.