SPOLUPRÁCE NA INOVACÍCH
Telefónica CR zahájila spolupráci s inkubátorem Inovacentra Českého vysokého učení technického (ČVUT). Studenti a začínající firmy tak mohou využít virtuální kancelář - služby O2 Cloud, která jim ušetří náklady na hardware či datová úložiště. Zleva: F. Schneider, ředitel divize firemních zákazníků Telefónica CR, a J. Burčík, ředitel Inovacentra ČVUT.
FOTO: BISON & ROSE

REALITNÍ SUMMIT
Zůstane práce realitního makléře volnou živností, nebo je potřeba ji regulovat? I o tom diskutovali odborníci v hotelu Corinthia Hotel Prague na realitním summitu, který už pošesté pořádal Český institut pro franchising. Na odpovědi se ale neshodli. Na snímku Aleš Mazgaj, ředitel společnosti Century 21 (žluté sako), a Hanuš Němeček, ředitel Re/Max CR.
FOTO: STUDIOPETRINA.CZ

AMERIČTÍ STUDENTI V ČESKU
Studenti z University of South Carolina at Aiken se specializací na marketing a řízení firem přijeli do Německa a Česka, kde se seznamovali s ekonomickým prostředím. V Německu navštívili například firmu M.A.N, v Česku poradenskou firmu Accenture či reklamní agenturu Konektor, kde jim kreativní ředitel Martin Charvát popisoval situaci v českém reklamním průmyslu.
FOTO: PR.KONEKTOR


Tipy na významné společenské i firemní akce nám posílejte na personalie@economia.cz

Související