Skoro to vypadalo, jako kdyby včerejší prezidentskou debatu Jiřího Dienstbiera a Jana Švejnara organizoval někdo jiný než ČSSD. Aspoň podle toho, jak ostře a otevřeně probíhala první diskuse obou politiků, kteří se ucházejí o podporu sociálních demokratů v první přímé volbě prezidenta.

"Rád bych, aby se pan Dienstbier vyvaroval osobních útoků na moji osobu, jako když dnes ráno řekl, že se štítím sociální demokracie. Také bych mohl namítat, že on reprezentuje příliš levicový proud uvnitř ČSSD," opřel se hned v úvodním projevu do svého soupeře Švejnar.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.