Pomocí didgeridoo lze imitovat cokoliv. Já třeba už dlouho plánuji hudebně zpracovat rytmus a zvuk prodejního automatu jízdenek, když se tisknou. Pro každou z nich je zvuk jiný. Třeba tisk lístku za 32 korun je kratší než lístku za 24, což je divné, ne? V každém tom zvuku je ale dokonalý rytmus a harmonie.

Jsem z hudební generace, která vyrostla v 80. a 90. letech, kdy se začalo experimentovat se syntetizátorovým a hlavně počítači generovaným zvukem. Proto hudbu vnímám nejdřív přes zvuk - tím mám na mysli její frekvenční pole. Předchozí generace se soustřeďovala více na tóny jako takové, konečný souzvuk byl na konci systému. Já to mám obráceně. Didgeridoo je pro mě vlastně organický syntetizátor.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.