Přestože si v hlavě pořád ještě přerovnávám tabulky a řadím si je podle důležitosti, sepsal jsem pravidla nebo spíš zjištění, které si z Perugie odvážím. A nejde přitom o to, jak ovládat některé programy a který z nich funguje nejlépe (což jsem se opravdu naučil), jako spíš o to hlavní, co z celého kurzu vyplynulo.

1. Data rozhodují

Vyjděte teď hned z domu na ulici a přemýšlejte. Taxi, které kolem vás projelo, musí mít licenci. Restauraci naproti určitě někdy někdo kontroloval, jak ta kontrola dopadla? Silnici, po které jdete, nedávno někdo opravil, kde na to vzal peníze? A ta paní naproti s tím velkým psem za něj určitě platí městu nějaké poplatky.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.