Prázdné tribuny a mistrovství světa? Pro formuli 1 smutný výsledek dohadů, zda odjet Velkou cenu Bahrajnu v situaci, kdy jeden z předáků hnutí odporu proti totalitnímu režimu Nabeel Rajab prohlásil: "Jsme takřka ve válečné zóně."

Závod měl být důkazem, že vládnoucí bahrajnský královský rod má situaci v zemi po více než 14 měsících od vypuknutí protestů pod kontrolou. Místo toho opozice uspořádala největší demonstrace za posledních několik měsíců a fotografie hořících pneumatik se objevily ve všech světových médiích. "Chci zdůraznit, že jsem odhodlán dosáhnout usmíření v naší zemi. Dveře jsou vždy otevřeny pro upřímný dialog se všemi našimi občany," prohlásil král Hamad bin Ísá Chalífa.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.