Někdejší předseda ODA a současný český velvyslanec ve Velké Británii Michael Žantovský se rozhodl napsat anglický životopis bývalého prezidenta Václava Havla. Úzce s ním spolupracoval v prvních porevolučních letech.

Hospodářským novinám informaci potvrdila kancelář literárního agenta Andrewa Nurnberga, která práva na knihu tento týden úspěšně prodala na Londýnském knižním veletrhu. Licenci na vydání v roce 2014, tedy k 25. výročí sametové revoluce, si pro Británii zajistila firma Grove Atlantic, ve Spojených státech kniha vyjde pod hlavičkou Atlantic Press.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.