Ultrapravicová bojůvka se rozhodla pochodovat o víkendu Břeclaví. Tváří se jako strážci pořádku a bojovníci proti kriminalitě "nepřizpůsobivých občanů", což je krycí výraz pro Romy. Ve skutečnosti však náckové budou parazitovat na neštěstí mladého kluka, kterého vážně zmrzačila parta grázlů. Útočníci snad byli Romové, byť ani to není zatím jisté.

Šlo o natolik brutální útok, že si pachatelé nezaslouží slitování. Pokud policie nedokázala zločinu předejít, musí viníky přivést před spravedlnost a ta nechť koná rázně, ať už se provinili černí, nebo bílí. Při touze po trestu však nesmíme zapomínat na širší okolnosti.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.