Českým studentům se otevírá jedinečná šance na studium v zámoří. Zástupci dvanácti vysokých škol z USA, kteří přijeli na historicky první veletrh amerických univerzit, se včera s českými profesory dohodli na výměnných studijních programech. Vysokoškolákům až dosud překáželo v cestě za oceán zejména tamní školné, které dosahuje až půl milionu korun.

"Využili bychom reciproční programy, takže američtí i čeští studenti by platili na svých domácích univerzitách, pokud tedy ti čeští platí. Naše škola by pak mohla přispět studentům na cestu, takže čistě na nich by byly náklady na bydlení a stravu v USA," upřesňuje Štěpán Müller z Vysoké školy ekonomické (VŠE).

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.