Chodíme sem roky. Na výpravu do zoologické či botanické zahrady potřebujeme celý den, ale Stanice přírodovědců nedaleko Anděla nabízí možnost uniknout k průlezkám, do zahrad i ke zvířatům třeba každé všední odpoledne. A tak se do zelené oázy, která ukrývá nádherný výhled na protější břeh Vltavy, vydáváme, kdy to jen jde, a užíváme si vymoženosti zdejšího Otevřeného klubu Zahrada. Děti se dostatečně vyběhají po cestičkách alpínské zahrady, ty větší zaujme sbírka kamenů, bylinková zahrada nebo ekologicky zaměřená naučná stezka. Dříve či později se ale všichni sejdeme u zvířecích obyvatel Stanice.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.