Pilíře řady tvoří menší užitkové modely Bipper a Partner, dále také největší dodávky Expert a Boxer. K tomu patří stovky kombinací, verzí, motorů a úprav, uspokojující náročné požadavky zákazníků mnoha profesí.

Peugeot Bipper je inovativní vůz, který byl navržen speciálně pro používání v městském provozu. Jeho délka 3,86 m a velkorysá přepravní kapacita 2,5 m3, která může být zvětšena až na 2,8 m3, z něj tvoří ideální praktický vůz zaručující bezproblémovou manipulaci s nákladem i snadné parkování. Jeho praktičnost a originalita byla oceněna titulem International Van of the Year 2009.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.