Kdo přijde v pondělí na fotbalovou Slavii, asi se bude pořádně divit. Nejmodernější stadion v České republice hyzdí díra přímo uprostřed jedné z dlouhých tribun. Firma E Side, která teprve čtyři roky starou stavbu provozuje, prý provádí stavební výzkum.

"V multifunkční aréně v Edenu proběhne v dubnu stavební průzkum s cílem prověřit statické uložení konstrukcí. Průzkum, který je součástí procesu údržby stadionu, zajišťuje pro E Side Property společnost MK development ve spolupráci s ČVUT a měl by trvat několik týdnů," píše E Side v oficiálním prohlášení.

V článku se dále dozvíte

  • Nejmodernější fotbalový stadion v České republice prochází úpravou. V Edenu vrčí zbíječky, ale důvod nikdo pořádně nezná. Společnost E Side, která stadion vlastní, prokopala východní tribunu skrz na skrz. Prý jde o stavební průzkum statiky.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.