V době, kdy není problém vypravit se do Antarktidy nebo na Mount Everest, zbývá těm, co chtějí zažít něco nevídaného, jediný prostor – pod hladinou oceánů. Stačí k tomu vlastní nebo pronajatá ponorka.

Podmořská plavidla začala americká firma SEAmagine vyrábět už před šestnácti lety, ale až v poslední době zaznamenává rostoucí zájem klientů o nákup vlastní ponorky. Podle Charlese Kohnena, jednoho ze zakladatelů firmy, je důvodů několik.

"Dříve se prostě nestavěly tak velké soukromé jachty, aby mohly převážet a vypouštět ponorky, ale to už dnes neplatí," vysvětluje.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.