Vtipný Básník a žonglér se slovy

Diplomat, překladatel, básník a přispěvatel kulturní rubriky Hospodářských novin má smysl pro zkratku, humor, fotbal, absurdní nápady i komiku nechtěného. Nejčastěji dokáže o všech těchto tématech psát najednou, jak dokládá svazek, který zahrnuje autorovy texty z posledních let. Na začátku prý veršoval proto, aby "jednou provždy vytřel zrak Jiřině Švorcové a jiným státním recitátorům při jejich pravidelné Nedělní chvilce poezie". A to se mu samozřejmě dodnes vede: jeho vtipné básně, slovní žonglérství a smysl pro pointu představují hold dnešnímu světu, který je i přes katastrofální fotbalové prohry dobrý - alespoň podle Kafky. TOM

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.